محصولات ویژه

رعایت موازین

تمام فعالیت ها و محصولات این فروشگاه ها مطابق با موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد . در صورت مشاهده هر گونه مغایرت از طریق صفحه ارتباط با ما موارد را متذکر شوید تا در اولین فرصت موارد مشاهده شده از سایت حذف گردند.


با تشکر - مدیریت

آخرین خبرها

خدمات اینترنتی بانک هانماد اعتماد الکترونیکی


logo-samandehi

لوازم آرایشی

آرایش در لغت به معنای زیب و زینت دادن است و به صورت کلی به هر عملی که منجر به زیباتر شدن ظاهر شخص شود اطلاق می‌شود. سابقه‌ی تاریخی آرايش به مصريان باستان می‌رسد و از آن زمان بشر با علاقه فراواني براي زيباتر جلوه دادن خود، می‌کوشیده است. امروزه پدیده‌ی آرایش به امری گاهاً ضروری در زندگی بشر مبدل گشته و به‌عنوان یکی از صنایع پررونق و فعال د...

آرایش در لغت به معنای زیب و زینت دادن است و به صورت کلی به هر عملی که منجر به زیباتر شدن ظاهر شخص شود اطلاق می‌شود. سابقه‌ی تاریخی آرايش به مصريان باستان می‌رسد و از آن زمان بشر با علاقه فراواني براي زيباتر جلوه دادن خود، می‌کوشیده است. امروزه پدیده‌ی آرایش به امری گاهاً ضروری در زندگی بشر مبدل گشته و به‌عنوان یکی از صنایع پررونق و فعال در دنیا پیشتاز است.

گروه آرایشی وب‌سایت میسلند شامل شاخه‌های آرایش صورت، لب، چشم، ناخن، مو و ابرو است که از طریق گزینه‌های زیر می‌توانید محصولات هر گروه را مشاهده نمایید.

بیشتر