در حال بارگزاری فروشگاه ...
در حال ارتباط با سرور ...
جواهر مارکتگردنبند رویالگردنبند فروهرگردنبند کورش کبیرزنجیر الماس گردنبندگردنبند سرباز هخامنشی
 • بالاترین کیفیت : یکی از اهداف اصلی جواهر مارکت عرضه محصولات مرغوب برای رقابت در بازار است ، کلیه محصولات فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت از جدیدترنها و با کیفیت ترین کالاهای موجود تهیه میشوند ، وجود گارانتی تعویض واقعی خود گویای این امر است.
 • بهترین نوع بسته بندی : به دلیل ارسال محصولات به سراسر ایران و جلوگیری بروز از هرگونه حادثه برای مرسولات شما ، محصولات جواهر مارکت در بسته بندی اختصاصی و کاملا ضد ضربه بسته بندی میشوند و علاوه بر بسته بندی شرکت سازنده ، در چند لایه محافظتی قرار گرفته و شامل بیمه میباشند
 • نماد اعتماد الکترونیکی
  logo-samandehi
 • ثبت در سایت ساماندهی فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت رسما در سایت ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

گردنبند تمام استیل آیة الکرسی

 • توضیحات بیشتر در مورد محصول «گردنبند تمام استیل آیة الکرسی» :

  گردنبند (پلاک) تمام استیل آیة الکرسی با طراحی بسیار ظریف آیة کرسی به صروت حک شده بر روی پلاک با قلم بسیار زیبای نسخ اصیل فارسی ، سبک طراحی بسیار ساده و در عین حال شیک و زیبا که مناسب برای تمامی افراد و تمامی سنین می باشد.
  طول عمر این استیل (stainless steel) بسیار بالا (حدود 10 سال با رنگ ثابت استیل) می باشد که علاوه بر عمر مفید بالا از طراحی و درخشش زیبایی برخوردار است ، این گردنبند همراه با یک عدد بند (گارد) ضد حساسیت اضافه و بسته بندی شکیل به سراسر ایران ارسال خواهد شد.

  درباره آیة الکرسی بیشتر بدانید :
  آیةالکرسی نام یک آیه: آیةالکرسی آیه 255 بقره است که با ﴿الله لا إله إلاّ هوالحیّ القیّوم﴾ آغاز و با ﴿هو العلی العظیم﴾ پایان می­یابد. براساس روایات دو آیه­ی بعد از آن جزء آیةالکرسی نمی­باشد، هرچند به خواندن آن­ها همراه آیةالکرسی تأکید و سفارش شده است.
  فضیلت و عظمت آیةالکرسی : پیامبر اکرم(ص) از ابی­بن کعب سؤال فرمودند: کدام آیه در کتاب خدا بزرگوارتر و شریف­تر است؟ عرض کرد: ­﴿الله لا إله إلاّ هوالحیّ القیّوم...﴾؛ پیامبر(ص) دست بر سینه­ی او زد و فرمود: دانش بر تو گوارا باد...([1])
  حضرت علی(ع) فرمودند: اگر از آثار معنوی این آیه­ی شریفه آگاه بودید، در هیچ حال آن را ترک نمی­کردید.([2])
  تلاوت آیةالکرسی :
  1. خواندن آیةالکرسی در هر شب؛ امام علی(ع) فرمودند: بر مسلمان لازم است که شب را به پایان نیاورد، مگر آن­که آیةالکرسی را بخواند و اگر می­دانستید که آیةالکرسی چیست، هرگز آن را رها نمی­کردید؛ سپس فرمود: من هر شب آن را می­خواندم و هرگز آن را ترک نکردم؛ سپس فرمودند: هر شب در سه وقت آیةالکرسی را می­خوانم.([3])
  2. وقت خوابیدن؛ حضرت علی(ع) فرمود: پیامبر(ص) مرا خواست و فرمود: آن­گاه که به بستر خواب رفتی بسیار استغفار کن و صلوات بفرست و سوره­ی توحید را زیاد بخوان و بر تو لازم است "آیةالکرسی" را بخوانی؛ پس برای هر حرف آن هزار برکت و هزار رحمت است.([4])
  3. هنگام وضو گرفتن؛ امام باقر(ع) فرمود: هر کس هنگام وضو گرفتن، آیةالکرسی بخواند، خداوند ثواب چهل سال عبادت به وی عطا کند، مقام او را چهل درجه بالا می­برد و ....([5])
  4. در تعقیب نماز واجب؛ پیامبر اکرم(ص) به حضرت علی(ع) فرمود: به تلاوت "آیةالکرسی" در پی نمازهای واجب مواظبت داشته باش زیرا تنها پیامبران، صدیقان و شهیدان، بدان مواظبت می­کنند.([6])
  5 . در حال سجده؛ امام صادق(ع) می­فرماید: کسی که در حال سجده "آیةالکرسی" بخواند، هیچ­گاه داخل آتش جهنّم نخواهد شد.([7])
  6 . قبل از برآمدن خورشید؛ از حضرت علی(ع) نقل شده است: هر کس قبل از طلوع خورشید، یازده مرتبه سوره­ی "قل هو الله احد"، "إنا أنزلناه" و "آیةالکرسی" بخواند، خداوند مالش را از هر زیان و خطری حفظ می­کند.([8])
  7. قرائت در روز جمعه؛ امام صادق(ع) فرمود: هر کس "آیةالکرسی" را در روز جمعه قرائت کند، همه­ی فرشتگان مقرّب و پیامبران مرسل برای او دعا می­کنند.([9])
  8 . جهت برآورده شدن حاجت؛ پیامبر اکرم(ص) به حضرت علی(ع) فرمودند: آن­گاه که از منزل خارج شدی "آیةالکرسی" را تلاوت کن، زیرا موجب برآورده شدن حاجت می­گردد.([10])
  9. مایه­ی برکت سفر؛ امام صادق(ع) می­فرماید: هر زمان سفر کنی با میمنت است؛ به شرط این که قبل از آن، صدقه بدهی و "آیةالکرسی" بخوانی.([11])
  امام کاظم(ع) فرمود: هرکس می­خواهد سفر کند، به طرف در بایستد و سه مرتبه "آیةالکرسی" را به طرف راست و چپ و مقابل خود بخواند که این موجب حفظ و دفع بدی­ها و پریشانی می­شود.([12])
  10. هنگام سوار شدن بر مرکب؛ [اعم از حیوان یا هر وسیله­ی دیگر]؛ هر کس هنگام سوار شدن بر مرکب، "آیةالکرسی" بخواند و بگوید: واغفرلی ذنوبی لایغفر الذنوب إلاّ أنت خداوند به فرشتگان می­فرماید: بنده می­داند که تنها آمرزنده­ی گناهان، من هستم؛ شماگواه باشید که او را آمرزیدم.([13])
  11 . دورساختن شیطان؛ از پیامبراکرم(ص) نقل شده است: درخانه "آیةالکرسی" بخوانید؛ در این صورت شیطان به­شما نزدیک نمی­شود.([14])
  12. شفای مریض؛ پیامبر اکرم(ص) در این باره می­فرماید: بر بالین مریض و بر میّت، "آیةالکرسی" بخوانید.([15])
  13. هدیه کردن ثواب آن به مردگان؛ از پیامبر اکرم(ص) نقل شده است: هرگاه کسی "آیةالکرسی" را بخواند و بر اهل قبور هدیه کند، خداوند از هر حرف آن، ملکی می­آفریند که تا قیامت برای آن شخص تسبیح می­کند.([16])
  14. پس از تولد فرزند؛ پیامبر(ص) سفارش فرمودند: هرگاه خداوند فرزندی به شما عنایت کرد، به گوش راست او اذان و به گوش چپش، اقامه بگویید و نیز همراه اذان، فاتحة الکتاب، اخلاص، "آیةالکرسی"، فلق، ناس و آخر سوره­ی حشر را بخوانید.([17])
  15. دفع چشم زخم؛ از امام رضا(ع) نقل شده است: تأثیر چشم، درست است، لذا برای دفع آن، در ورقه­ای حمد، اخلاص، فلق، ناس و "آیةالکرسی" را بنویس و همراه داشته باش.([18])
  یادآوری :
  آن­چه در این نوشتار آمد، تنها گوشه­ای از فضایل و آثار مربوط به آیةالکرسی بود. مطالب دیگری در باب عظمت آیةالکرسی و تلاوت و موارد به کار بستن آن وجود دارد که علاقه­مندان می­توانند با مراجعه به منابع روایی از اسرار بی­کران این آیه­ی قرآن کریم آگاهی و بهره جویند.
  پی­نوشت :
  [1]. تفسیر درالمنثور، ذیل بقره ﴿2﴾ : 255.
  [2]. شیخ طوسی، امالی، ص 509 .
  [3]. محمدباقر مجلسی، بحارالانوار، ج 86 ، ص 125.
  [4]. همان، ج 76، ص 231.
  [5]. همان، ج 80 ، ص 317.
  [6] . همان، ج 86 ، ص 24.
  [7] . همان، ج 89 ، ص 269.
  [8] . همان، ج 86 ، ص 249.
  [9] . همان، ص 355.
  [10]. همان، ج 92، ص 159.
  [11]. همان، ج 59 ، ص 24.
  [12]. همان، ج 76، ص 39.
  [13]. همان، ص 294.
  [14]. همان، ج 63 ، ص 361.
  [15]. همان، ج 81 ، ص 239.
  [16]. همان، ج 82 ، ص 63 .
  [17]. همان، ج 104 ، ص 126.
  [18]. همان، ج 63 ، ص 5 .

  تهیه شده از استیل درجه 1 (stainless steel) با عمر بسیار بالا
  طراحي بسیار شیک در عین سادگی
  گردنبند توصیه شده برای تمامی افراد در تمامی سنین

  گردنبند پلاک مدال آیه الکرسی

  معجزات و فضایل آیه الکرسی را همیشه همراه خود داشته باشید
  کودکان خود را از شر شیطان دور نگاه دارید ، مریضان خود را شفا دهید
  چشم زخم و بلا را از خود دور کنید و...
  اسرار موجود در این آیه الهی را به کار گیرید ...

  گردنبند پلاک مدال آیه الکرسی

  هدیه ای مناسب کسی که دوستش دارید
  همراه به یک عدد بند ضد حساسیت اضافه
  با گارانتی تعویض واقعی ، بسته بندی شکیل و ضد ضربه

 • ویژگی ها و مزایای برتر این کالا «گردنبند تمام استیل آیة الکرسی» :
 • کیفیت بسیار بالا از جنس stainless steel (استیل 100% ضد زنگ) و عمر مفید چند ساله
  آیه 255 بقره (آیة الکرسی) بر روی این پلاک حک شده است که در آن فضایل و معجزات بسیاری وجود دارد (به برخی از آنها در بالا با عنوان منبع اشاره شده است)
  همراه با یک بند ضد حساسیت اضافه (تهیه شده از 100% الیاف طبیعی)
  دارای گارانتی تعویض واقعی و بسته بندی شکیل

 • برخی معایب و یا موارد خاص این کالا «گردنبند تمام استیل آیة الکرسی» :
 • تا کنون مشکل و یا مورد خاصی برای این محصول گزارش نشده است

 • سوالاتی شایع ازبرخی خریداران به صورت جمع بندی شده : 1_ آیا این محصول دقیقا مشابه تصاویر موجود روی سایت می باشد ؟
  پاسخ : تمامی تصاویر موجود در جواهر مارکت دقیقا از روی کالا تصویر برداری شده (لوگوی سایت روی تصاویر موجود است) مشابه این محصولات (به استسناء محصولاتی عمومی) در اینترنت وجود نـدارند ، در تمامی تصاویر هیچگونه تغییر و یا افکت گرافیکی اعمال نشده ، شما با اطمینان کامل و 100% دقیقا محصولی را که مشاهده می کنید دریافت خواهید کرد.
  2_ آیا در آینده برخی محصولات فروشگاه تمام میشوند ؟
  بله ، موجود بودن یک محصول در فروشگاه وابسته به میزان فروش و تعداد وارد شده ممکن است چند روز تا چند ماه باشند . دقت کنید، ما تولید کننده جواهرات نیستیم ، تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت از کشورهایی مانند چین ، کره جنوبی ، ترکیه ، تایلند ، ایتالیا و ... وارد می شوند. طبیعی است به محض اتمام، محصول از روی فروشگاه حذف خواهد شد
  3_ آیا امکان دارد محصول برای من ارسال نشود؟ آیا نیاز به هماهنگی بیشتر ندارد؟
  مطمئا باشید سفارش شما بعد از ثبت به دست ما می رسد، سفارش شما و تمام موارد ذکر شده در پیغام به دقت بررسی شده و مرسوله شما در کمتر از 24 ساعت کاری ارسال خواهد شد
  دقت کنید ، ممکن است در مواردی بسیار نادر یک محصول به اتمام رسیده باشد و شما آن را قبل از حذف از فروشگاه خریداری کنید که برای شما ارسال نخواهد شد ، باز هم تاکید میشود که این مورد نادر است .

  این بخش در آینده باتوجه به سوالات شما (که در بخش پیغام سفارشتان درج میکنید) به روز خواهد شد


 • روال کاری فروشگاه بطور کلی به این شرح است : فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت با شرکت پست ایران قرارداد همکاری داشته و عضو بزرگترین سیستم خرید و فروش اینترنتی در ایران است.
  شما کالا خود را انتخاب میکنید و از طریق سیستم هوشمند خرید پستی جواهر مارکت مشخصات شما در سیستم ثبت میشوند .
  در صورتی که سفارش شما دارای نقص جزئی باشد ، از پشتیبانی فروشگاه جواهر مارکت برای رفع نقص سفارش با شما تماس گرفته می شود و در صورتی که سفارش کاملا ناقص باشد لغو میشود
  در صورت تایید سفارش ، فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت سفارش شما را آماده می کرده و سپس مامور پست آن را از جواهر مارکت تحویل گرفته و به آدرس شما می آورد. زمان تحویل سفارش منوط به اینکه شما در چه شهری باشید، حداقل 2 و حداکثر 6 روز کاری (به جز روز های تعطیل) می باشد.
  بعد از تحویل گرفتن کالا، هزینه سفارش را به مامور پست می پردازید .
  پست نیز وجه مربوطه را طبق قرارداد به حساب فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت واریز میکند.

با این روش دیگر نیازی به مراجعه به بانک و واریز وجه نخواهید داشت بلکه بعد از دریافت کالا در منزل مبلغ آن را میپردازید !

 • نمونه ای از محصولات ضد ضربه فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت :

برخی از محصولات مشابه با « گردنبند تمام استیل آیة الکرسی » که به شما پیشنهاد میشوند :
top-img

گردنبند مدل شاین (بنفش و مشکی)

گردنبند مدل شاین (بنفش و مشکی)
19,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند تیتانیوم نگین دار مدل رویال

گردنبند تیتانیوم نگین دار مدل رویال
16,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند تمام استیل سنجاقک

گردنبند تمام استیل سنجاقک
28,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند نقره آیه «وَ ان يَكاَد ...»

گردنبند نقره آیه «وَ ان يَكاَد ...»
38,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند فروهر طلایی استیل

گردنبند فروهر طلایی استیل
13,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند تمام استیل کورش کبیر

گردنبند تمام استیل کورش کبیر
9,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند استیل پرسپولیس

گردنبند استیل پرسپولیس
9,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند استیل استقلال

گردنبند استیل استقلال
9,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند استیل تراختور (تراکتورسازی تبریز)

گردنبند استیل تراختور (تراکتورسازی تبریز)
9,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند (زنجیری) تمام استیل الماس

گردنبند (زنجیری) تمام استیل الماس
13,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند تمام استیل آیة الکرسی

گردنبند تمام استیل آیة الکرسی
8,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند تمام استیل فروهر

گردنبند تمام استیل فروهر
9,900 تومان
bottom-img
برخی از آخرین محصولات افزوده شده به فروشگاه اینترنتی جواهر مارکت :
top-img

ست گیره و پنس جواهر نشان 2018

ست گیره و پنس جواهر نشان 2018
16,500 تومان
bottom-img
top-img

شمع دکوری طرح گل مرداب

شمع دکوری طرح گل مرداب
19,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند مدل شاین (بنفش و مشکی)

گردنبند مدل شاین (بنفش و مشکی)
19,900 تومان
bottom-img
top-img

دستبند تنگستن (در 3 رنگ و مدل)

دستبند تنگستن (در 3 رنگ و مدل)
58,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند تیتانیوم نگین دار مدل رویال

گردنبند تیتانیوم نگین دار مدل رویال
16,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند تمام استیل سنجاقک

گردنبند تمام استیل سنجاقک
28,900 تومان
bottom-img
top-img

گردنبند نقره آیه «وَ ان يَكاَد ...»

گردنبند نقره آیه «وَ ان يَكاَد ...»
38,900 تومان
bottom-img
top-img

سرویس مردانه تمام استیل باینری

سرویس مردانه تمام استیل باینری
48,900 تومان
bottom-img
top-img

سرویس تیتانیوم جواهر نشان رابی (طلایی و نقره ای)

سرویس تیتانیوم جواهر نشان رابی (طلایی و نقره ای)
39,900 تومان
bottom-img